×

Kontakt

Witaj w naszej sklepie internetowym! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie urządzeń czyszczących oraz akcesoriów takich jak myjki, odkurzacze oraz odkurzacze piorące.

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w doborze odpowiednich akcesoriów do Twojego sprzętu, nie wahaj się skontaktować z nami. Chętnie udzielimy, Ci fachowej porady oraz pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem i zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacz
Odkurzarze piorące
Odkurzacze Sucho-mokro

Odkurzacze i myjnie do myjek ciśnieniowych

Odkurzacze i myjnie do myjek ciśnieniowych Karcher to niezastąpione urządzenia, które umożliwiają skuteczne, dokładne czyszczenie powierzchni wykonanych z różnych materiałów. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości wykonania, odkurzacze gwarantują niezawodność i wydajność. Są idealne do usuwania zarówno suchych, jak i mokrych zanieczyszczeń, więc są wszechstronnym narzędziem do profesjonalnego czyszczenia.

Rodzaje odkurzaczy i myjni

Oferujemy zarówno odkurzacze do odkurzania na sucho, jak i na mokro, które charakteryzują się wysoką mocą ssania i wytrzymałością. Dzięki wężom i armaturze, które są częścią ich wyposażenia, możliwe jest precyzyjne kierowanie strumienia wody i detergentu na wybrane powierzchnie. To sprawia, że odkurzacze doskonale sprawdzają się w hotelach, biurach czy samochodach.

Warto zwrócić uwagę na różne modele odkurzaczy, które różnią się między sobą mocą, pojemnością zbiornika na wodę oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak podgrzewanie wody czy automatyczne dozowanie detergentu. Wybierając odkurzacze i akcesoria z naszej oferty, masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działać efektywnie i niezawodnie.

Filtruj
Zaawansowane filtrowanie
Temperatura

Jest 179 produktów.

Pokazano 1-12 z 179 pozycji